YORUM YAZ

  YORUMLAR

  İlk defa gittim 3 gün önce iki dolgu ve bir yirmilik diş çekimi oldu. Çok memnun kaldım. Karşılamadaki çalışanlar, asistanlar, doktorum hepsi güleryüzlü ve ilgiliydi. Ayrıca merkez çok temizdi. Hijyene ve temizliğe çok önem veriyorlar. Diş çekiminden korkuyordum ama doktorum Cemre Güven çok güzel yönlendirerek diş çekimimi hiç ağrı hissetmeden gerçekleştirdi. Diş çekiminden sonra da sıkıntı yaşamadım. Bundan sonra diş için gideceğim ve güveneceğim tek merkez. Tüm çalışanlara teşekkür ederim.

  Emine KURU Google

  Uzun süredir Diş estetiği hakkında araştırma yaparken, Kenan hocanın alanında uzman bir doktor olduğunu öğrendim. Ciddi anlamda dişlerimdeki estetik ve sağlık beni daha güvenli bir birey yaptı. Kenan hocaya emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  Fadime BOZANLI Google

   Diş eksiklerim ve genel olarak ağız yapımdaki bozukluk nedeni ile Akdeniz Ağız ve Diş Sağlığı merkezine başvurdum. Veysel bey benımle ilgilendi. Kontrollerim yapıldıktan sonra diş eksiklerim ve genel ağız sağlığım için diş estetiğini önerdi.Tedavi den sonra Veysel hocam sayesinde uzun süredir hic olmadığım kadar rahat gülebiliyorum. Diş estetiği ciddi anlamda insanın hayatına güzellik katabiliyormus. Veysel hocama ekmeğinden dolayı çok teşekkür ederim.

   Eda KOÇ Google

   Önünden geçerken genel diş kontrolüm için uğradığım diş polikliniği olan Akdeniz Diş genel hijyeni açısından ve ayrıca personelinin inanılmaz ilgili ve bilgili olması nedeni ile çok memnun kaldım. Tüm çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

   Aşkın ULUPINAR Google

    2 yıl önce başlayan ortodontik tedavim Kenan hoca sayesinde geçen ay mutlu sonla bitti tellerim söküldü ve düzgün dişlere kavuştum şimdi pekiştirme aşamasındayım, 2 yıl önce anneme de implant dişlerini yaptı Kenan Bey ve annem de dişleriyle hâlâ çok mutlu, temiz ferah bir klinik kendilerine çok teşekkür ederim

    Gülsüm ÇELİK Google

    Diş hekimlerini tek tek gezme konusunda çok tecrübeli biri olduğumu söyleyebilirim; Hekim Kenan Sevi'yi gönül rahatlığıyla herkese önerebiliyorum. İşine sevgisini katan hastasına değer veren bir hekim ayrica klinik son derece temiz ve hijyenik olması nedeniyle gönül rahatlığıyla gelebiliyorum😊 randevularınıza sadık kaldığınız müddetçe bekletme yapılmıyor deneyimli uzman kadronuz ve güler yüzlü ekibinizle kliniğinizden çok memnun kaldım başarılarılarınızın devamını dilerim 😊❤

    Cemal AKIN Google