Aboutus
AKDENİZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

FRANCHISING
AVANTAJLARI

Franchise alan, polikliniği konusunda endişe taşımamaktadır. Önceden başka ve benzer pazarlarda denenmiş, başarılı olduğu, tüketiciler tarafından tutulduğu kanıtlanmış bir işe girişmektedir. Franchise alındığında, yatırımcı işi bilmese bile, franchise verenin sağladığı başlangıç eğitimi ile işletmeyi yürütecek temel bilgileri edinecektir.

Alınan Akdeniz Ağız ve Diş Polikliniği markası değeri ile birlikte ulusal veya uluslararası standarda ve kaliteye sahip olunmaktadır. Bu doğrultuda tanınmış markaların sağladığı sürekli müşteri ve iş yapma imkanı doğmaktadır. Bu sayede aynı zamanda reklam ve tanıtma giderlerinden tasarruf sağlanmaktadır.

23 YEARS

Franchising
AKDENİZ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

30 GÜNDE
POLİKLİNİK SAHİBİ OLABİLİRSİN

Yerinde İnceleme

Müşteri ile diyaloğa geçen Akdeniz Diş franchise uzmanları, yerinde inceleme yaparak dükkânın fiziki durumunu, ölçülerini, vitrin büyüklüğünü değerlendirirler.

Mimari Hizmet

Akdeniz Diş Mimarları tarafından Hazırlamış olan özel konsepte uygun olarak mimari ekibimiz polikliniğin projelendirilmesini sunar ve dekorasyon süreci başlar.

Onay

Akdeniz Diş, 20-25 gün içerisinde onaylanan dekorasyonun projesindeki imalatların gerçekleştirilmesi sağlanarak, tabela, kurumsal kimlik, hasta yönetimi ve fiziki diğer hazırlıklar tamamlar.

2050 +

YÖNETİM HİZMETİ

150 +

SAĞLIK HİZMETİ

13 +

YILLIK TECRÜBE